Dragonfire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lenygelország egész Vonathálózata

2 posters

Go down

Lenygelország egész Vonathálózata Empty Lenygelország egész Vonathálózata

Témanyitás  James Barnes Szer. Ápr. 15, 2009 5:53 pm

Itt közlekednek Lengyelország vonatai.
James Barnes
James Barnes
Ezredes
Ezredes

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Apr. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : London

Vissza az elejére Go down

Lenygelország egész Vonathálózata Empty Re: Lengyelország egész vonathálózata

Témanyitás  James Barnes Szer. Ápr. 15, 2009 6:12 pm

Harper Főhadnagy, és még legalább négy szakasz az utastérben utazott. Én a hátsó vagonban foglaltam helyet, pár tankvezetővel, Trewer Alezredessel, és még Klown századossal. mögöttünk lévő vagonokon tíz darab nehéz páncélos tank állt. Mindegyik vagonon négy tankos és kettő géppisztolyos állt. A vonat lassan dübörgött a síneken. Harper főhadnagy kinézett az ablakon. Innen már tisztán látszott a lebombázott híd, és a porig rombolt Karzavich városa.
- Borzalmas. Mikre képesek ezek a friccek! - mondta Phills őrmester, és leült Charlie mellé. Ebben a pillanatban a vonat megállt. Kinéztem az ablakon, és láttam, amint két S.S. katona igazoltatja a vonat sofőrjét. Még négy katona fölszállt a vonatra. Németül diskuráltak, amikor szembe találták magukat egy angol katonával.
A német egyből tüzet nyitott. Az angol összeesett, és a vagonban pár pillanaton belül tűzharc keletkezett. Még vagy negyven fricc kezdet tüzet nyitni, de ők nem fértek föl az ajtón. A négy német, akik az imént szálltak föl, az ajtóban ragadtak, és egy ülés mögül tüzeltek. A többi az ablakon át lőtt, így Charlie is észrevette őket. Én kitörtem a vagon ablakát, és úgy viszonoztam a lövést. A többi tiszt is hasonlóképpen cselekedett. Harper csapata azonban szana-szét rohant a vagonokban, hogy fedezéket, és új lövészállást keressenek, a lassan benyomuló németek ellen.
- Hé Harper! Ejtsenek túszt! - ordította egy alezredes, aztán hatalmas géppisztolyropogás kezdődött. Charlie hallotta a parancsot, most már az ő kezében a staféta!
James Barnes
James Barnes
Ezredes
Ezredes

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Apr. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : London

Vissza az elejére Go down

Lenygelország egész Vonathálózata Empty Lenygelország egész Vonathálózata

Témanyitás  Charlie Harper Szer. Ápr. 15, 2009 6:29 pm

Miután meghallottam a parancsot , szóltam négy emberemnek , majd végigfutottunk a vagonok mentén egészen az utolsó vagonig. Szerencsére a bozótos erdőnek, amelyből a németek tüzeltek volt egy nyúlványa ami az utolsó vagonnál kezdődött. Visszaküldtem egy emberemet hogy jöjjön vissza 10 db gyalogossal. Vártunk, aztán sorba megérkeztek az emberek . Megparancsoltam hogy maradjanak itt amíg nem szólok. Az előbbi 4 emberemmel bementünk a bozótba és a géppuska dörrenéstől megsüketült német katonákat hátulról leütöttük a puskatussal. Összesen hét katonát sikerült leütnünk, majd szóltam az eberemnek hogy menjen vissza a többiekért. Majd visszatért a 10 emberrel és az eszméletlen németeket visszavonszoltuk az utolsó vagonhoz és jó szorosan megkötöztük őket. Eztán vissza lopakodtunk az erdőbe és odaszóltam a fiuknak most kielégíthetitek magatokat. Rajtaütés szerűen oldalról halomra lőttük a büdös nácikat majd ujjongva kirohantunk az erdőből, miután már nem lőtt senki.
De a játszámának még nincs vége...
Charlie Harper
Charlie Harper
Százados
Százados

Hozzászólások száma : 28
Join date : 2009. Apr. 09.
Age : 28
Tartózkodási hely : Florida

Vissza az elejére Go down

Lenygelország egész Vonathálózata Empty Lenygelország egész Vonathálózata

Témanyitás  James Barnes Csüt. Ápr. 16, 2009 8:43 pm

Harper főhadnagy ügyesen végezte dolgát, de egy katonáját elvesztette a tűzharcban. Most a vonat újra elindult, a csata helyszínére, ahol Harley alezredes valószínűleg már várja őket...
Pedig, valójában egy másik szakasz már rég ott volt, és a csata is elavult már. Alig telt bele egy óra, a vonat megállt Karzavich mellett, ahol Harper főhadnagy, és én, valamint a többi katona, látva a helyzetet, és szólaltatva Harley-ékkal, rádöbbentek, hogy most már a III. gyalogos zászlóalj, az I. nehéz páncélos had, és a VI. repülős zászlóalj együtt borozhatott ma este...

/folytasd karzavichnál!!!//
James Barnes
James Barnes
Ezredes
Ezredes

Hozzászólások száma : 13
Join date : 2009. Apr. 11.
Age : 29
Tartózkodási hely : London

Vissza az elejére Go down

Lenygelország egész Vonathálózata Empty Re: Lenygelország egész Vonathálózata

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.